Informace o letním pobytu v Předhradí 2015

15.03.2015 18:49

"Poslední vlna se mi mohla státi osudnou. Zdvihla mne a udeřila mnou o skalisko tak prudce, že jsem pozbyl vědomí. Kdyby se byla vrátila, než jsem se vzpamatoval, byl bych se byl zadusil. Ale přišel jsem brzy k sobě. Poznal jsem také, že mne moře zalije ještě mnohokrát a proto jsem se pevně přidržel skalního výstupku, nabral plné plíce vzduchu, a když příští vlna opadla, běžel jsem tak daleko, že mne již ani jedna z vln, které se potom ještě přes mne převalily, neodnesla ani neporazila. Konečně jsem se doškrabal na pevninu, a šplhaje po ostrých útesech, klesl jsem k zemi v bezpečí a mimo dosah jakkoli vysoké vodní spousty. Dlouho jsem sbíral síly, ale jakmile jsem si uvědomil, že jsem zachráněn, vzhlédl jsem k obloze a poděkoval Bohu za tento zázrak."

 

Tak začíná Robinsonův příběh. Zoufalstvím, samotou. My se na týden ocitneme na jeho ostrově. Ale oproti němu, budeme mít obrovskoou výhodu. Nebudeme na všechno sami.

 

Milí rodiče,

Rádi bychom Vám pro Vaše děti nabídli možnost letního pobytu v Předhradí ve dnech 12. 7. – 18. 7. 2015.

Nejedná se o klasický tábor, proto hovoříme o pobytu. I letos bude možné se zúčastnit jen části pobytu nebo docházet mezi děti a navečer se vracet domů, případně se stravovat doma. O této eventualitě je potřeba se předem domluvit.

Letos se ocitneme na Robinsonově ostrově a budeme se učit praktickým dovednostem. Cena pobytu je 1200 Kč a zahrnuje především stravné a případné náklady na pomůcky při organizování her.

 

Další dotazy Vám ráda zodpoví farářka H. Junová (tel. 604 324 621, e-mail: helena.junova@gmail.com), která bude také přijímat přihlášky.

 

Více informací naleznete zde: 

 Letní pobyt - 2015 - INFORMACE.pdf

Letni pobyt 2015 - plakát.jpg

 

 

—————

Zpět